Onderneemvaardig

Zoeken

Coaches Onderneemvaardig

Onderneemvaardig biedt gratis coaching aan ondernemers in Amsterdam en Weesp die Tozo hebben ontvangen of op dit moment Bbz ontvangen en zich heroriënteren op hun toekomst. Onze coaches geven richting aan jouw traject en leveren maatwerk.

Bij coaching is het prettig wanneer je een klik hebt met je coach. Ook is het fijn als de coach jouw branche en specifieke situatie goed begrijpt. Onze coaches zijn specialisten in een bepaalde branche of in een bepaald vakgebied. Er is dus altijd een coach die bij jou past.

Aan onze coachingstrajecten zijn bepaalde voorwaarden verbonden.

De coaches van Onderneemvaardig

Frank Schuurman

Frank Schuurman

Frank is professioneel en inspirerend klankbord voor ondernemers die willen groeien, zodat jij je eigen beslissingen kunt nemen.

  • 06-41627878
  • f.schuurman@imk.nl
Coach Onderneemvaardig - Michiel Santman

Michiel Santman

Michiel Santman is grafisch vormgever en begeleidt (creatieve) ondernemers bij persoonlijke ontwikkeling, ondernemerschap en marketing.

  • 06-46262124
  • m.santman@imk.nl
Coach Onderneemvaardig - Inge Jansen

Inge Jansen

Inge Jansen is ondernemer en is gespecialiseerd in het coachen van ondernemers in de Kunst, Cultuur en E-commerce Sector. Ze belooft gegarandeerd meer klanten voor jouw bedrijf.

  • 06-13224096
  • i.jansen@solvidondernemen.nl
Coach Onderneemvaardig - Freek Kraus

Freek Kraus

Freek Krauss is een ervaren en inspirerende coach en ondernemer. Hij laat je inzien hoe je jouw kracht kunt inzetten om je bedrijf tot een succes te maken.

  • 06-52655190
  • freek.kraus@zakenexpert.nl
Coach Onderneemvaardig - Richard Janssen

Richard Janssen

Richard Janssen is gespecialiseerd in horeca en detailhandel en coacht sinds 2005 ondernemers naar zelfstandigheid en succes, ook in crisissituaties.

  • 06 54916043
  • r.janssen@solvidondernemen.nl
Coach Onderneemvaardig - Pieter Velings

Pieter Velings

Pieter is een coach die je zowel op financieel als op marketingvlak de juiste vragen stelt. Hij geeft je inzichten om als ondernemer te groeien.

  • 06-13757063
  • p.velings@solvidondernemen.nl
Coach Onderneemvaardig - Petra Venekamp

Petra Venekamp

Petra Venekamp heeft niet alleen een berg aan vakkennis in horeca en retail maar ook creatief vermogen, dat ze op elk gebied van je bedrijfsvoering inzet.

  • 06-30310640
  • petra@zakenexpert.nl
Coach Onderneemvaardig Jan-Douwe Baijens

Jan-Douwe Baijens

Jan-Douwe coacht ondernemers op het gebied van online marketing. Hij zet zijn eigen praktijkervaring in om jouw onderneming via online marketing te laten groeien.

  • 06-48420365
  • j.baijens@solvidondernemen.nl