Onderneemvaardig

Zoeken

Coaches Onderneemvaardig

Onderneemvaardig biedt gratis coaching aan ondernemers in Amsterdam en Weesp die Tozo hebben ontvangen of op dit moment Bbz ontvangen en zich heroriënteren op hun toekomst. Onze coaches geven richting aan jouw traject en leveren maatwerk.

Bij coaching is het prettig wanneer je een klik hebt met je coach. Ook is het fijn als de coach jouw branche en specifieke situatie goed begrijpt. Onze coaches zijn specialisten in een bepaalde branche of in een bepaald vakgebied. Er is dus altijd een coach die bij jou past.

Aan onze coachingstrajecten zijn bepaalde voorwaarden verbonden.

De coaches van Onderneemvaardig

Coach David Veenma

David Veenma

Ondernemen gaat over vakmanschap en kennis maar meer nog over jezelf, wie jij bent als ondernemer maar ook wie jij bent als mens en wat je wilt bijdragen. Wat wil...

  • 06-16110601
  • d.veenma@imk.nl
Coach Onderneemvaardig - Maarten Zemann

Maarten Zemann

Maarten Zemann is al ruim 25 jaar coach en ondernemer en kan jou helpen bij reorganisaties, bedrijfsovernames en vragen over stoppen of doorgaan.

  • 06-50603201
  • maarten@fcbvstew.nl

Jasper van Maren

Jasper van Maren is een ervaren bedrijfsadviseur en ondernemerscoach. Hij stelt je vraag centraal door goed te luisteren en maakt vervolgens samen met jou een goede analyse van jou situatie....

  • 06-33089623
  • jasper@fcbvstew.nl
Afbeelding van Coach Onderneemvaardig - Marjolein Aelberts

Marjolein Aelberts

Marjolein Aelberts is coach en trainer. Zij wil graag met jou onderzoeken waar jouw kracht zit en jij het onderscheid maakt. Als ondernemer, ondernemer in spe, of werkzoekende.

  • 06-54983300
  • m.aelberts@imk.nl

Anuroopa Kataria           

Anuroopa Kataria coacht en adviseert ondernemers heel doelgericht vanaf het idee tot en met het binnenhalen van de eerste klanten. En juist omdat iedereen een eigen verhaal heeft en eigen...

  • 06-20363770
  • Anuroopa@fcbvstew.nl

Marjoleine Kapitány

Marjoleine Kapitany is een gedreven, enthousiaste en betrokken ondernemerscoach met veel vakkennis en ondernemerservaring. Ze heeft jarenlang in de retail gewerkt, en ook een eigen modebedrijf gehad. Nu werkt ze...

  • 06-43510443
  • m.kapitany@imk.nl
Coach Onderneemvaardig - Hélène-Kielstra

Hélène Kielstra

Hélène Kielstra kan helpen jouw vragen te beantwoorden, dan kan je weer vooruit. Haar motto: Denk in mogelijkheden, niet in moeilijkheden!

  • 06-83530464
  • helene@fcbvstew.nl
Coach Onderneemvaardig - Annelies Lesuis

Annelies Lesuis

Annelies Lesuis coacht ondernemers op het gebied van zakelijke en persoonlijke groei, met oog voor strategie, juridische aspecten en sociaal/duurzaam ondernemen.

  • 06-26997824
  • a.lesuis@imk.nl
Frank Schuurman

Frank Schuurman

Frank is professioneel en inspirerend klankbord voor ondernemers die willen groeien, zodat jij je eigen beslissingen kunt nemen.

  • 06-41627878
  • f.schuurman@imk.nl