Onderneemvaardig

Zoeken

Coaches Onderneemvaardig

Onderneemvaardig biedt gratis coaching aan ondernemers in Amsterdam en Weesp die Tozo ontvangen en zich heroriënteren op hun toekomst. Onze coaches geven richting aan jouw traject en leveren maatwerk.

Bij coaching is het prettig wanneer je een klik hebt met je coach. Ook is het fijn als de coach jouw branche en specifieke situatie goed begrijpt. Onze coaches zijn specialisten in een bepaalde branche of in een bepaald vakgebied. Er is dus altijd een coach die bij jou past.

Aan onze coachingstrajecten zijn bepaalde voorwaarden verbonden.

De coaches van Onderneemvaardig

Coach Onderneemvaardig - Marjolein Aelberts

Marjolein Aelberts

Marjolein Aelberts is coach en trainer. Zij wil graag met jou onderzoeken waar jouw kracht zit en jij het onderscheid maakt. Als ondernemer, ondernemer in spe, of werkzoekende.

  • 06-54983300
  • m.aelberts@imk.nl
Coach Onderneemvaardig - Mijke Paulusse

Mijke Paulusse

Mijke Paulusse is specialist in het coachen van coaches. Haar doel is dat jij groeit als ondernemer en een bedrijf neerzet dat bij je past en waar je op kan...

  • 06-18654314
  • m.paulusse@solvidondernemen.nl
Coach Onderneemvaardig - Annelies Lesuis

Annelies Lesuis

Annelies Lesuis coacht ondernemers op het gebied van zakelijke en persoonlijke groei, met oog voor strategie, juridische aspecten en sociaal/duurzaam ondernemen.

  • 06-26997824
  • a.lesuis@imk.nl
Coach Onderneemvaardig - Gert Kamphuis

Gert Kamphuis

Gert Kamphuis begeleidt ondernemers in alle kunstdisciplines voor persoonlijke effectiviteit, ondernemerschap, marketing en financiën.

  • 06-42470599
  • g.kamphuis@imk.nl

Frank Schuurman

Frank is professioneel en inspirerend klankbord voor ondernemers die willen groeien, zodat jij je eigen beslissingen kunt nemen.

  • 06-41627878
  • f.schuurman@imk.nl
Coach Onderneemvaardig - Edwin Broekhof

Edwin Broekhof

Edwin Broekhof komt snel tot de kern, heeft een positieve, meedenkende insteek en gaat altijd uit van mogelijkheden en kansen.

  • 06-30959810
  • edwin@fcbvstew.nl
Coach Onderneemvaardig - Tom Bouma

Tom Bouma

Tom Bouma is trainer en adviseur voor ondernemers in het kleinbedrijf. Grotendeels in en om Amsterdam, maar ook tien jaar voor zorgondernemers in Afrika.

  • 06-23895936
  • tom@fcbvstew.nl
Coach Onderneemvaardig - Michiel Santman

Michiel Santman

Michiel Santman is grafisch vormgever en begeleidt (creatieve) ondernemers bij persoonlijke ontwikkeling, ondernemerschap en marketing.

  • 06-46262124
  • m.santman@imk.nl
Coach Onderneemvaardig - Roelanda Pichel

Roelanda Pichel

Roelanda Pichel is gespecialiseerd in het coachen van ondernemers, met name in de beautybranche. Met jou wil zij werken aan de groei van jouw onderneming.

  • 06-18942446
  • r.pichel@solvidondernemen.nl